Vytenio g. 13 Vilnius, LT-2009     

Telefonai:   +370 5 260 36 01
                 +370 600 09390
Faksas:      +370 5 260 36 02    
El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.     

Darbo laikas:    
I-V 9-18 val.    
VI 10-14 val    
VII nedirbame

Klafs saunos ir garinės pirtys

Vokietijos kompanija KLAFS , turinti 80 metų patirtį saunų ir garinių pirčių gamyboje, siūlo įvairiausius pirties variantus,  tenkinančius išrankiausio žmogaus skonį ir poreikius. Taigi telieka pasakyti, kaip Jūs įsivaizduojate savo pirtį ir Klafs įgyvendins ir sukurs Jūsų individualią pirtį. O kad būtų lengviau suvokti savo norus, Klafs demonstruoja visus šiuolaikinio sveikatinimo komponentus: infraraudonųjų spindulių kabinas, garines pirtis ir garinius dušus, masažines vonias ir įvairiausius atsivėsinimo variantus.

Kai mes pirtyje tiesiog ilsimės pilnai atsipalaidavę, mūsų kūno ląselės dirba aukščiausiomis „apsukomis“, kad ir po pirties galėtume dar ilgą laiką jaustis tiesiog puikiai. Mokslinės studijos, atliktos Berliner Charite patvirtina, kad reguliarus lankymasis pirtyje padeda esant aukštam kraujo spaudimui, stiprina imunitetą, skatina kraujo apytaką ir stabilizuoja kraujotaką. 

Na ir svarbiausia, pirtyje žmogui suteikiamas atokvėpis nuo įtampos ir streso, bei galimybė atsipalaiduoti  ir užbėgti už akių daugeliui kūno negalių. Visiems, kas mėgsta permainas, Klafs siūlo savo saunariumą®. Šalia klasikinės sausos ir karštos saunos čia galima mėgautis ir švelnesne garine pirtim,  atogražų pirtimi, kvapų pirtimi ir šilto sūkurinio oro pirtimi. 

Dar efektyviau patirsite sveikatinimosi privalumus  savo  namuose, jei pirties malonumus derinsite su sportu, sveika mityba ir papildoma Klafs įranga skirta garsų, kvapų ir šviesos terapijai, stiprinančia atsipalaidavimą teik kūno, tiek ir sielos lygmenyse, bei stiprinančią mūsų kūno regeneracines galimybes. Tai taip smagu, nuolatos patirti džiaugsmą puoselėjant savo sveikatą ir gerą savijautą!